Ковзанка

Ковзанка - це одна з улюбленіших розваг дітей і дорослих. Що може бути краще, ніж провести час з користю для здоров'я в компанії друзів? З 10 ранку до 23 вечора щодня ви можете насолоджуватися катанням на кращій ковзанці Харкова. Якість ковзанки особисто перевірили ведучі програми "Ревізор" Микола Тищенко і Ганна Жижа.

В Шато Ледо на вас чекають:

  • Безсеансова система катання

В нас немає сеансів і розкладу, ви можете заходити, виходити з ковзанки і отримувати насолодження від катання у будь-який час.

  • Прокат ковзанів

Наша ковзанка надає прокат нових, зручних ковзанів від 26 розміру і до найбільших. Для зручності відвідувачів біля ковзанці розташована зона для перевзування.

  • Оренда захисту та "помічників" фігуриста

Для тих, хто невпевнено стоїть на льоду Шато Ледо підготував прокат захисту і "помічників" фігуриста. Використа захисту та "помічників" фігуриста зробить перше катання безпечним та приємним.

  • Індивідуальні та групові заняття з катання

Ми вчимо кататись! На ковзанці працюють досвідчені тренери та інструктори, що навчать катанню Вас та Ваших дітей. Якщо тобі цікаво - тисни деталі тут. 

  • Аерохокей, дитячі атракціони, зони відпочинку

​Біля зони прокату розташовані дитячі атракциони, аерохокей та інші ігри. Не знімаючи ковзани ви моежете віпочити від катаня, посидіти в затишній атмосфері та випити чашку кави.

  • Гардероб та камери схову

Наша ковзанка - це єдина та найсучасніша ковзанка Харкова, на якій діє похвилинна оплата, тобто ви можете починати і закінчувати катання тоді, коли вам зручно. Крім того, для усіх власників флаєров і безлимитных карт ми пропонуємо не обмежене в часі катання.